Serdecznie zapraszamy dzieci oraz rodziców do zabawy.
U nas dzieci czując się bardzo swobodnie, wyzwalają swoje emocje i energię, które mogą natychmiast spożytkować podczas szaleństw w MAŁPIM GAJU, suchym basenie z kulkami lub na zjeżdżalniach. W BAJKOLANDII, nie tylko przedszkolaki czy dzieci wczesnoszkolne spędzą cudowne chwile. Dla najmłodszych przygotowaliśmy mini zjeżdżalnie, domek, „bujaczki” i mnóstwo bezpiecznych zabawek odpowiednich już dla kilkumiesięcznych szkrabów.
Dla nieco starszych dzieci (i nie tylko) przygotowaliśmy również salkę z XBOX - kinect, gdzie każdy może spróbować swoich "sił" spływając kajakiem po rwącej rzece, grając w siatkówkę plażową czy zbijając kręgle w kręgielni i nie tylko.


W Bajkolandii możesz również pozostawić dziecko pod naszą opieką ("zabiegana mama") - co pozwoli w spokoju załatwić wszystkie sprawy absorbujące czas i uwagę, a w tym czasie dziecko będzie się fantastycznie bawić i spędzać czas z nami.

Specjalnie dla Waszego dziecka zorganizujemy również niezapomniane urodziny z menu dostosowanym do potrzeb, malowaniem twarzy, bańkami i innymi atrakcjami. Przy organizowaniu urodzin na 16 osób istnieje możliwość zamknięcia sali zabaw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Dla grup zorganizowanych przygotowujemy specjalną ofertę cenową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb danej grupy.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na karnety:
5 wejść - 60 zł
10 wejść -120 zł

Zapraszamy serdecznie i życzymy wspaniałej zabawy w BAJKOLANDII